Przedszkolaki na wykopkach

W dniu dzisiejszym grupa Misiów oraz Smerfów odwiedziła gospodarstwo rolne w Dębsku. Dzięki uprzejmości gospodarzy dzieci mogły poznać pracę na wsi oraz samodzielnie wziąć udział w zbieraniu ziemniaków - tzw. wykopkach. Po intensywnej, ale jakże ciekawej pracy przedszkolaki zostały poczęstowane pysznym domowym ciastem i herbatą.
Serdecznie dziękujemy Pani Kasi oraz Panu Krzysztofowi za gościnę i możliwość przeżycia wspaniałej przygody!

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki.