Niespodziewany gość :)

We wtorek 8 marca grupę Pszczółek i Smerfów odwiedził GOŚĆ. Był to gość zwyczajnie- niezwyczajny. Niczego niepodejrzewające dzieci swoją obecnością zaczarowała nasza pani ANIA, opowiadająca o swojej pasji - krawiectwie.

W sali znalazła się prawdziwa maszyna do szycia! Pani Ania pokazała przedszkolakom przybory krawieckie- igły, nici, nożyczki, nożyce, mydło i kredę krawiecką, naparstek i wiele innych. Dzieci wpatrzone w panią Anię  zadawały mnóstwo pytań. Nawet chłopcy byli zainteresowani, przyglądali się z zachwytem maszynie. Na koniec każdy mógł spróbować swoich umiejętności krawieckich, oczywiście przy pomocy Pani Ani. To było bardzo ciekawe doświadczenie!

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

21-25.11.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , chleb pszenny i razowy, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie ś mietanowo-szpinakowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Kisiel do picia , wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, h erbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa   z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i kiełkami brokułu II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad : Krem z dyni, goł ą bki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy Podwieczorek

Pasowanie na przedszkolaka