Niespodziewany gość :)

We wtorek 8 marca grupę Pszczółek i Smerfów odwiedził GOŚĆ. Był to gość zwyczajnie- niezwyczajny. Niczego niepodejrzewające dzieci swoją obecnością zaczarowała nasza pani ANIA, opowiadająca o swojej pasji - krawiectwie.

W sali znalazła się prawdziwa maszyna do szycia! Pani Ania pokazała przedszkolakom przybory krawieckie- igły, nici, nożyczki, nożyce, mydło i kredę krawiecką, naparstek i wiele innych. Dzieci wpatrzone w panią Anię  zadawały mnóstwo pytań. Nawet chłopcy byli zainteresowani, przyglądali się z zachwytem maszynie. Na koniec każdy mógł spróbować swoich umiejętności krawieckich, oczywiście przy pomocy Pani Ani. To było bardzo ciekawe doświadczenie!

Ale to już było...

Dnia 23 czerwca 2021 roku grupa Smerfy świętowała Zakończenie Przedszkola.  Dzieci odświętnie ubrane zjawiły się wraz z rodzicami w przedszkolu.  Program artystyczny przygotowany przez absolwentów wypadł  wspaniale zebrani goście nie mogli powstrzymać się od łez i śmiechu.  Wręczenie dyplomów było wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Po zakończeniu części artystycznej oraz przemowach i podziękowaniach,  nadszedł czas na wspólne świętowanie przy stołach.  Dziękujemy wszystkim obecnym oraz nieobecnym za pomoc, wsparcie, ciepłe słowa. To był wyjątkowy czas, żegnamy się z naszymi Smerfami,  którzy na zawsze już pozostaną w naszych sercach.

Zakończenie roku przedszkolnego Krasnali!

Rok przedszkolny 2020/2021 dobiegł końca. Przez ten cały rok dzieci przyniosły ogrom radości i miłości. Wszystkim serdecznie dziękujemy, życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu! :D