Wycieczka do Leszna

10 czerwca odbyła się wycieczka do Leszna dla dzieci oraz ich rodziców z grup Misiów i Krasnali.
W pierwszej części wyjazdu zwiedzaliśmy leszczyński aeroklub, gdzie mieliśmy możliwość obejrzenia różnych samolotów i szybowców. Usłyszeliśmy ciekawostki dotyczące zarówno latania jak i samego aeroklubu. Na koniec chętni mogli wejść na wieżę widokową. W drugiej części wycieczki dzieci miały możliwość spędzenia czasu w sali zabaw "Zaczarowany świat", co okazało się wspaniałym ale i wyczerpującym przeżyciem, gdyż w drodze powrotnej większość maluszków zasnęła :)

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

21-25.11.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , chleb pszenny i razowy, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie ś mietanowo-szpinakowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Kisiel do picia , wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, h erbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa   z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i kiełkami brokułu II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad : Krem z dyni, goł ą bki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy Podwieczorek

Pasowanie na przedszkolaka