"Dzieciństwo bez Próchnicy"

"DZIECIŃSTWO BEZ PRÓCHNICY"
„EDUKACJA, PROMOCJA I PROFILAKTYKA W KIERUNKU ZDROWIA JAMY USTNEJ SKIEROWANA DLA MAŁYCH DZIECI, ICH RODZICÓW, OPIEKUNÓW  I WYCHOWAWCÓW”.
TO PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ.
DZIĘKI NIEMU MISIE ORAZ INNE PRZEDSZKOLAKI MIAŁY PRZYJEMNOŚĆ POZNAĆ ORĘDOWNIKA CZYSTYCH ZĄBKÓW- KRÓLIKA PAMPISIA.
TO ON WPROWADZIŁ DZIECI W ŚWIAT CZYSTYCH ZĘBÓW ORAZ JAK ZAPOBIEGAĆ PRÓCHNICY.
MY JAKO NAUCZYCIELE PRZEDSZKOLA RÓWNIEŻ STARAMY SIĘ W JAK NAJLEPSZY SPOSÓB PRZEKAZYWAĆ TĘ WIDZĘ.
ZAJĘCIA OBFITOWAŁY MIĘDZY INNYMI W: FILM EDUKACYJNY PT. „DZIECIŃSTWO BEZ PRÓCHNICY”, ZABAWY EDUKACYJNE Z KRÓLIKIEM PAMPISIEM, KOLOROWANKI TEMATYCZNE ITP.
NA KONIEC ZAJĘĆ KAŻDE DZIECKO OTRZYMAŁO UPOMINEK W POSTACI SZCZOTECZKI I PASTY DO ZĘBÓW ORAZ MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA RODZICÓW.
PAMIĘTAJMY:
‘ŻEBY ZDROWE ZĘBY MIEĆ, TRZEBA TYLKO CHCIEĆ”

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

Pasowanie Misiów i Tygrysków

W pewien czwartek odświętnie ubrani czekaliśmy za naszymi rodzicami. Dzień to był niezwykły ponieważ od tej pory mieliśmy stać się prawdziwymi Przedszkolakami.  Występy piękne zaprezentowaliśmy, przysięgę wyrecytowaliśmy, później żwawym krokiem do Pani Dyrektor po kolei podchodziliśmy i niczego się nie baliśmy.  Tak więc od tej pory: co dzień rano buzię będziemy mieć roześmianą, będziemy nie płakać, nie szlochać i Panie mocno kochać, zjadać będziemy wszystko z talerzyka oraz będziemy zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować.                                                                                                         Pozdrawiamy Misie i Tygryski z Paniami