"Dzieciństwo bez Próchnicy"

"DZIECIŃSTWO BEZ PRÓCHNICY"
„EDUKACJA, PROMOCJA I PROFILAKTYKA W KIERUNKU ZDROWIA JAMY USTNEJ SKIEROWANA DLA MAŁYCH DZIECI, ICH RODZICÓW, OPIEKUNÓW  I WYCHOWAWCÓW”.
TO PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ.
DZIĘKI NIEMU MISIE ORAZ INNE PRZEDSZKOLAKI MIAŁY PRZYJEMNOŚĆ POZNAĆ ORĘDOWNIKA CZYSTYCH ZĄBKÓW- KRÓLIKA PAMPISIA.
TO ON WPROWADZIŁ DZIECI W ŚWIAT CZYSTYCH ZĘBÓW ORAZ JAK ZAPOBIEGAĆ PRÓCHNICY.
MY JAKO NAUCZYCIELE PRZEDSZKOLA RÓWNIEŻ STARAMY SIĘ W JAK NAJLEPSZY SPOSÓB PRZEKAZYWAĆ TĘ WIDZĘ.
ZAJĘCIA OBFITOWAŁY MIĘDZY INNYMI W: FILM EDUKACYJNY PT. „DZIECIŃSTWO BEZ PRÓCHNICY”, ZABAWY EDUKACYJNE Z KRÓLIKIEM PAMPISIEM, KOLOROWANKI TEMATYCZNE ITP.
NA KONIEC ZAJĘĆ KAŻDE DZIECKO OTRZYMAŁO UPOMINEK W POSTACI SZCZOTECZKI I PASTY DO ZĘBÓW ORAZ MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA RODZICÓW.
PAMIĘTAJMY:
‘ŻEBY ZDROWE ZĘBY MIEĆ, TRZEBA TYLKO CHCIEĆ”

Ale to już było...

Dnia 23 czerwca 2021 roku grupa Smerfy świętowała Zakończenie Przedszkola.  Dzieci odświętnie ubrane zjawiły się wraz z rodzicami w przedszkolu.  Program artystyczny przygotowany przez absolwentów wypadł  wspaniale zebrani goście nie mogli powstrzymać się od łez i śmiechu.  Wręczenie dyplomów było wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Po zakończeniu części artystycznej oraz przemowach i podziękowaniach,  nadszedł czas na wspólne świętowanie przy stołach.  Dziękujemy wszystkim obecnym oraz nieobecnym za pomoc, wsparcie, ciepłe słowa. To był wyjątkowy czas, żegnamy się z naszymi Smerfami,  którzy na zawsze już pozostaną w naszych sercach.

Zakończenie roku przedszkolnego Krasnali!

Rok przedszkolny 2020/2021 dobiegł końca. Przez ten cały rok dzieci przyniosły ogrom radości i miłości. Wszystkim serdecznie dziękujemy, życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu! :D