poniedziałek, 26 września 2016

"Dzieciństwo bez Próchnicy"

"DZIECIŃSTWO BEZ PRÓCHNICY"
„EDUKACJA, PROMOCJA I PROFILAKTYKA W KIERUNKU ZDROWIA JAMY USTNEJ SKIEROWANA DLA MAŁYCH DZIECI, ICH RODZICÓW, OPIEKUNÓW  I WYCHOWAWCÓW”.
TO PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ.
DZIĘKI NIEMU MISIE ORAZ INNE PRZEDSZKOLAKI MIAŁY PRZYJEMNOŚĆ POZNAĆ ORĘDOWNIKA CZYSTYCH ZĄBKÓW- KRÓLIKA PAMPISIA.
TO ON WPROWADZIŁ DZIECI W ŚWIAT CZYSTYCH ZĘBÓW ORAZ JAK ZAPOBIEGAĆ PRÓCHNICY.
MY JAKO NAUCZYCIELE PRZEDSZKOLA RÓWNIEŻ STARAMY SIĘ W JAK NAJLEPSZY SPOSÓB PRZEKAZYWAĆ TĘ WIDZĘ.
ZAJĘCIA OBFITOWAŁY MIĘDZY INNYMI W: FILM EDUKACYJNY PT. „DZIECIŃSTWO BEZ PRÓCHNICY”, ZABAWY EDUKACYJNE Z KRÓLIKIEM PAMPISIEM, KOLOROWANKI TEMATYCZNE ITP.
NA KONIEC ZAJĘĆ KAŻDE DZIECKO OTRZYMAŁO UPOMINEK W POSTACI SZCZOTECZKI I PASTY DO ZĘBÓW ORAZ MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA RODZICÓW.
PAMIĘTAJMY:
‘ŻEBY ZDROWE ZĘBY MIEĆ, TRZEBA TYLKO CHCIEĆ”