Przejdź do głównej zawartości

KOLOROWO, OWOCOWO


TEN DZIEŃ OBFITOWAŁ W SAME PYSZNOŚCI.
PO WCZEŚNIEJSZYM ZAPOZNANIU SIĘ Z OWOCAMI KRAJOWYMI I EGZOTYCZNYMI PRZYNIESIONYMI PRZEZ DZIECI, KAŻDY PRZEDSZKOLAK Z NASZEJ GRUPY, PRZYGOTOWYWAŁ OWOCOWE SZASZŁYKI.
DZIĘKI TAKIM WŁAŚNIE ZAJĘCIOM, DZIECI ROZWIJAJĄ MIĘDZY INNYMI SPRAWNOŚĆ PALCÓW RĄK ORAZ SWOJĄ WYOBRAŹNIĘ.

ZOBACZCIE Z JAKIM APETYTEM SAMODZIELNIE PRZYGOTOWANE OWOCOWE PYSZNOŚCI ZNIKAŁY Z PATYCZKÓW ;)


OSTATNIO CZYTANE

Urodziny Bianki i Gracjana

Jadłospis 8-12.07.2019 r.

8-12.07.2019 Poniedziałek: I śniadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,  pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem, jajko smażone, ziemniaki puree, mini marchewka gotowana, sok owocowy Podwieczorek:  Budyń czekoladowy (alergeny: seler, jaja, gluten, mleko) Wtorek: I śniadanie: Kakao, herbata zwykła z cytryną, bułka pszenna i grahamka  z masełkiem  i pastą z kiełbasy zielonogórskiej II śniadanie: Banan, woda Obiad : Gulasz z warzywami, ziemniaki, buraczki z jabłkiem, sok owocowy Podwieczorek: Herbatka ziołowa, andruty z masełkiem i dżemem truskawkowym niskosłodzonym  (alergeny:   seler, gluten, mleko, sezam) Środa: I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata ziołowa z koprem włoskim i kminkiem, chleb pszenny  i wieloziarnisty z masełkiem, sałatą rukola, polędwicą drobiową  i  kiełkami brokułu II

Lody dla ochłody

Łączna liczba wyświetleń