Przejdź do głównej zawartości

Na ulicy.


Tematyka kompleksowa w poprzednim tygodniu obejmowała zagadnienia związane z bezpieczeństwem, zarówno pieszego, kierowcy jak i pasażera. Dzieci zapoznały się z zawodem Policjanta, zachowania bezpieczeństwa na drodze, podczas przechodzenia przez jezdnię, orientacji w terenie bliskiej okolicy. Zwieńczeniem tygodnia był spacer na przejście dla pieszych z sygnalizacją świetlną, oczywiście w odblaskowych kamizelkach i opaskach, które otrzymaliśmy od Pana Łukasza Rządkowskiego i Apteki "Eliksir"- za co bardzo serdecznie dziękujemy :)OSTATNIO CZYTANE

Jadłospis 06-10.05.2019 r.

    06-10.05.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie:  Herbata z cytryną, kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem  i rzodkiewkowym twarożkiem II śniadanie: jabłko, woda Obiad : Zupa ogórkowa, racuchy drożdżowe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek: Pieczywo wasa z gotowanym brokułem, herbatka ziołowa (alergeny:  seler, gluten, jaja, mleko) Wtorek: I śniadanie: Herbata koperkowa, musli owocowe z mlekiem, bułka mleczna z dżemem niskosłodzonym truskawkowym  II śniadanie : Banan, woda Obiad: Zupa kalafiorowa z kaszką kukurydzianą,  kotlet schabowy, ziemniaki puree, kapusta zasmażana, sok  owocowy Podwieczorek: Sok ze świeżo wyciskanych owoców, wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja) Środa: I śniadanie: KAKAO, herbata miętowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,  sałatą

WYCIECZKA KOŚCIAN NENUFAR

Łączna liczba wyświetleń