Przejdź do głównej zawartości

PIERWSZY DZIEŃ W PRZEDSZKOLUPIERWSZY DZIEŃ W PRZEDSZKOLU

Krasnale poznawały panie, koleżanki i kolegów. Bawiły się w kącikach                     zainteresowań i odkładały zabawki na ich stałe miejsca. 
Słuchały opowiadania o zajączku Tupie, który chętnie chodzi do przedszkola. 
Szukały swoich znaczków rozpoznawczych w sali, szatni i łazience. 
Uczyły się spacerować w grupie i bezpiecznie korzystać z placu zabaw.OSTATNIO CZYTANE

Jadłospis 06-10.05.2019 r.

    06-10.05.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie:  Herbata z cytryną, kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem  i rzodkiewkowym twarożkiem II śniadanie: jabłko, woda Obiad : Zupa ogórkowa, racuchy drożdżowe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek: Pieczywo wasa z gotowanym brokułem, herbatka ziołowa (alergeny:  seler, gluten, jaja, mleko) Wtorek: I śniadanie: Herbata koperkowa, musli owocowe z mlekiem, bułka mleczna z dżemem niskosłodzonym truskawkowym  II śniadanie : Banan, woda Obiad: Zupa kalafiorowa z kaszką kukurydzianą,  kotlet schabowy, ziemniaki puree, kapusta zasmażana, sok  owocowy Podwieczorek: Sok ze świeżo wyciskanych owoców, wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja) Środa: I śniadanie: KAKAO, herbata miętowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,  sałatą

WYCIECZKA KOŚCIAN NENUFAR

Łączna liczba wyświetleń