Wizyta w Galerii Sztuki Współczesnej MAGIEL

Pierwszy tydzień roku szkolnego już za nami. Przyznać należy, że od samego początku naszych przedszkolaków spotykają ciekawe doświadczenia i przygody. Pierwszą z nich była wizyta Pszczółek oraz Smerfów w Galerii MAGIEL - Galerii Sztuki Współczesnej, której kuratorem jest pan Dawid Szafrański. Dzisiejsze spotkanie ze sztuką, którego inicjatorem był właśnie pan Dawid wywarło na dzieciach ogromne wrażenie. W czasie wizyty w galerii przedszkolaki miały możliwość obejrzenia wystawy pt.: " OSTATNIA STODOŁA". Pan Dawid przedstawił dzieciom cele powstania tego miejsca, zaprezentował im swoje prace, omówił ich problematykę oraz wyjaśnił dzieciom pojęcia związane ze sztuką. W czasie tej wizyty pan Dawid zachęcał dzieci do tego aby stały się aktywnymi uczestnikami świata sztuki. Pan Dawid Szafrański zaproponował cykl spotkań, w których to przedszkolaki będą miały możliwość kontaktu z różnymi dyscyplinami sztuki. Inicjatywa pana Dawida bardzo nas cieszy! Dziękujemy :)
Drodzy Rodzice!  Was także zachęcamy do tego aby wraz z dziećmi wybrać się do naszej miejscowej Galerii Sztuki Współczesnej - GALERII MAGIEL

Ale to już było...

Dnia 23 czerwca 2021 roku grupa Smerfy świętowała Zakończenie Przedszkola.  Dzieci odświętnie ubrane zjawiły się wraz z rodzicami w przedszkolu.  Program artystyczny przygotowany przez absolwentów wypadł  wspaniale zebrani goście nie mogli powstrzymać się od łez i śmiechu.  Wręczenie dyplomów było wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Po zakończeniu części artystycznej oraz przemowach i podziękowaniach,  nadszedł czas na wspólne świętowanie przy stołach.  Dziękujemy wszystkim obecnym oraz nieobecnym za pomoc, wsparcie, ciepłe słowa. To był wyjątkowy czas, żegnamy się z naszymi Smerfami,  którzy na zawsze już pozostaną w naszych sercach.

Zakończenie roku przedszkolnego Krasnali!

Rok przedszkolny 2020/2021 dobiegł końca. Przez ten cały rok dzieci przyniosły ogrom radości i miłości. Wszystkim serdecznie dziękujemy, życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu! :D