wtorek, 27 września 2016

Wykopki 2016

Jesienne prace w polu dla grup Pszczółek oraz Smerfów nie są straszne :) Dzieci z ogromną radością wyruszyły w tym tygodniu na wykopki do Dębska. Dzięki wizycie w gospodarstwie rolnym u państwa Misiornych nasze przedszkolaki utrwaliły wiadomości na temat prac w gospodarstwach rolnych w okresie jesiennym oraz wzięły czynny udział w wykopkach. Zaangażowanie oraz zapał do pracy naszych przedszkolaków były zadziwiające :) Zbieranie ziemniaków było dla dzieci świetną zabawą. Nasze przedszkolaki wyszukiwały różne kształty ziemniaków i opisywały je a także doskonaliły umiejętność współdziałania w grupie. Na koniec wizyty gospodyni zaprosiła nas na przepyszny poczęstunek. Dziękujemy pani Kasi i panu Krzysztofowi za bardzo miłą gościnę. Lekko zmęczeni lecz bardzo zadowoleni wróciliśmy do przedszkola :)