Przejdź do głównej zawartości

Akademia Aquafresh


Idziemy jak burza ;) W minionych tygodniach Misie zdobyły następne, dwie sprawności Akademii Aquafresh: "Pomocników Szczotkusia" oraz "Mistrzów szczotkowania". Dzieci  dowiedziały się czym się różnią zęby mleczne od stałych,  poznały budowę jamy ustnej, nabyły umiejętność określania stopnia zużycia szczoteczki do zębów.

W realizacji zajęć pomogły filmy edukacyjne o przygodach bohaterów Pastusiowej Krainy, zamieszczone na stronie Akademii Aquafresh.


OSTATNIO CZYTANE

Jadłospis 06-10.05.2019 r.

    06-10.05.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie:  Herbata z cytryną, kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem  i rzodkiewkowym twarożkiem II śniadanie: jabłko, woda Obiad : Zupa ogórkowa, racuchy drożdżowe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek: Pieczywo wasa z gotowanym brokułem, herbatka ziołowa (alergeny:  seler, gluten, jaja, mleko) Wtorek: I śniadanie: Herbata koperkowa, musli owocowe z mlekiem, bułka mleczna z dżemem niskosłodzonym truskawkowym  II śniadanie : Banan, woda Obiad: Zupa kalafiorowa z kaszką kukurydzianą,  kotlet schabowy, ziemniaki puree, kapusta zasmażana, sok  owocowy Podwieczorek: Sok ze świeżo wyciskanych owoców, wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja) Środa: I śniadanie: KAKAO, herbata miętowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,  sałatą

WYCIECZKA KOŚCIAN NENUFAR

Łączna liczba wyświetleń