Brawo Pszczółki!

Jako wychowawca grupy Pszczółek jest mi niezwykle miło poinformować, że jestem bardzo dumna z moich małych przedszkolaków. A wszystko zaczęło się od jednego słowa, które staraliśmy się zdefiniować podczas zajęć, tym słowem była SOLIDARNOŚĆ.
Pszczółki w ramach tego tematu postanowiły zrobić wspólnie coś dobrego dla innych. Przez cały tydzień przynosiły różnego rodzaju słodkości, które przekazane zostaną dzieciom z Domu Dziecka. To wspaniałe, że dzieci wykazały się tak dużą bezinteresownością, empatią i solidarnością. Mam nadzieję, że te wartości będą dla nich niezwykle ważne przez całe życie.
Dziękuję także Rodzicom za włączenie się w akcję. To Państwo jesteście pierwszym i najważniejszym ogniwem, które te wartości w dziecku pielęgnuje.
M.S.

Jadłospis 27.09-01.10.2021 r.

27.09-01.10.2021 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata mi ę towa , chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,   serem ż ółtym i ogórkiem zielonym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Barszcz czerwony z ziemniakami, nal e ś niki z jabłkiem i cukrem trzcinowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Pieczywo wasa z past ą z brokułu gotowanego, herbatka (alergeny: seler, gluten, jaja, mleko) Wtorek: I ś niadanie:   Kakao, herbata z cytryn ą , bułka pszenna i grahamka z pieczeni ą rzymsk ą   i papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa porowo-ziemniaczana, spaghetti z klopsikami w sosie pomidorowym, sok owocowy   Podwieczorek: Galaretka owocowa (alergeny:     seler, gluten, mleko, sezam) Ś roda: I ś niadanie: Herbata rumiankowa, kaszka kukurydziana na mleku, bułka mleczna   z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym   II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad:   Karkówka w sosie własnym, pyzy, surówka z białej kapusty z marchewk ą

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.