Przejdź do głównej zawartości

Dzień Chłopaka w Smerfach


Wczorajsze święto - Dzień Chłopaka świętowaliśmy niestety w okrojonym składzie. Chcąc sprawić radość chłopcom, zaśpiewałyśmy dla nich głośne " Sto lat", oraz złozyłyśmy im gorące życzenia . Z okazji tego święta każdy chłopiec otrzymał legitymację " Super Chłopaka", na której wczesniej zrobił odcisk swojego palca :) Chłopcy, którzy zachorowali i nie mogli być w tym czasie w przedszkolu niech nic się nie martwią - życzenia i legitymacje otrzymają po powrocie do zdrówka ! :)

OSTATNIO CZYTANE

Przedszkola czas już minął...

 Uroczyste Zakończenie Przedszkola grupy Tygrysków i jednej Smerfetki miało miejsce we wtorek 21 czerwca. Przedszkolaki w obecności rodziców przyszły do przedszkola aby pożegnać się z Paniami i życiem w przedszkolu. Zatańczyli Poloneza, pokazali że potrafią śpiewać, recytowali wierszyki jak na prawdziwych artystów przystało. Otrzymali dyplomy i drobne upominki. A na sam koniec troszkę sobie powspominaliśmy jak to było w przedszkolu. Impreza była udana. A naszym Absolwentom życzymy samych sukcesów w zerówce i powodzenia w życiu :) 

Jadłospis 20-24.06.2022 r.

  20-24.06.2022 r.   Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata  z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem, past ą z twarogu w ę dzonego solankowego i ż ółt ą papryk ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Kapu ś niak z młodej kapusty, makaron w sosie pomidorowym,   sok owocowy Podwieczorek:  Amerykany , herbatka melisa (alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kawa zbo ż owa, h erbata mi ę towa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, sałat ą rukola i pol ę dwic ą drobiow ą i rzodkiewk ą II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa pomidorowa z ry ż em, karkówka w sosie własnym z warzywami i kasz ą bul gur, sałatka grecka, sok owocowy Podwieczorek: Ma ś lanka owocowa, ciasteczko owsiane bez cukru z morel ą  (alergeny:   seler, gluten, mleko, sezam) Ś roda: I ś niadanie:  Musli tropikalne    z mlekiem, bułka mleczna z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym malinowym, herbata koperkowa  II  ś niadanie : Jabłko, woda Obiad:   Zu

Jadłospis 30.05-03.06.2022 r.

  JADŁOSPIS 30.05-03.06.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem,   past ą z makreli   w sosie pomidorowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Krupnik, zielone spaghetti (wieprzowina w sosie szpinakowym z makaronem), sok wi ś niowy Podwieczorek:   Jogurt naturalny z nasionami chia i musem truskawkowym (alergeny: seler, gluten, mleko, ryba ) Wtorek: I ś niadanie:   Płatki kukurydziane na mleku, bułka mleczna z masełkiem, i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Krem z czerwonej soczewicy, goł ą bki inaczej, ziemniaki, brokuł z wody,   sok owocowy Podwieczorek: Ma ś lanka owocowa, chrupki kukurydziane (alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja) Ś roda: I ś niadanie: Kakao, kanapki z pieczywa mieszanego z szynk ą drobiow ą , ż ółtym serem, sałat ą masłow ą , ogórkiem , rzodkiewk ą , papryk ą ,   pomidorem i kiełkami brokułu   II ś niadanie