sobota, 15 października 2016

To był niezwykle miły dzień !

Słowo " Dziękujemy" oraz uśmiechy na twarzach naszych przedszkolaków są dla nas największą nagrodą! Życzenia, kwiaty oraz głośne " Sto lat" w wykonaniu dzieci wywołały radość i wzruszenie.

Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za życzenia i kwiaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej!

Serdeczne życzenia całemu Personelowi Przedszkola złożyła także Pani Dyrektor Małgorzata Rogozińska. W swoich słowach wyraziła  podziękowania za pracę na rzecz dzieci i placówki oraz życzyła wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Następnie wyróżniła pracę oraz zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków Panią Judytę Walkowiak, Panią Joannę Misiorną oraz Panią Bogumiłę Nowak wręczając im Nagrodę Dyrektora. Dziękujemy naszym wyróżnionym Paniom za ich nieocenione podejście do pracy oraz serdecznie gratulujemy !