To był niezwykle miły dzień !

Słowo " Dziękujemy" oraz uśmiechy na twarzach naszych przedszkolaków są dla nas największą nagrodą! Życzenia, kwiaty oraz głośne " Sto lat" w wykonaniu dzieci wywołały radość i wzruszenie.

Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za życzenia i kwiaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej!

Serdeczne życzenia całemu Personelowi Przedszkola złożyła także Pani Dyrektor Małgorzata Rogozińska. W swoich słowach wyraziła  podziękowania za pracę na rzecz dzieci i placówki oraz życzyła wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Następnie wyróżniła pracę oraz zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków Panią Judytę Walkowiak, Panią Joannę Misiorną oraz Panią Bogumiłę Nowak wręczając im Nagrodę Dyrektora. Dziękujemy naszym wyróżnionym Paniom za ich nieocenione podejście do pracy oraz serdecznie gratulujemy !

Jadłospis 06-10.05.2019 r.

06-10.05.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie:  Herbata z cytryną, kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem  i rzodkiewkowym twarożkiem II śniadanie: jabłko, woda Obiad : Zupa ogórkowa, racuchy drożdżowe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek: Pieczywo wasa z gotowanym brokułem, herbatka ziołowa (alergeny:  seler, gluten, jaja, mleko) Wtorek: I śniadanie: Herbata koperkowa, musli owocowe z mlekiem, bułka mleczna z dżemem niskosłodzonym truskawkowym  II śniadanie : Banan, woda Obiad: Zupa kalafiorowa z kaszką kukurydzianą,  kotlet schabowy, ziemniaki puree, kapusta zasmażana, sok  owocowy Podwieczorek: Sok ze świeżo wyciskanych owoców, wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja) Środa: I śniadanie: KAKAO, herbata miętowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,  sałatą

WYCIECZKA KOŚCIAN NENUFAR

Łączna liczba wyświetleń