Przejdź do głównej zawartości

Konsultacje z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

OGŁOSZENIE

         Informujemy, że w drugi wtorek każdego miesiąca w godzinach 15:30 do 17:30 będą odbywały się konsultacje z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
Prowadzić je będą specjaliści z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grodzisku Wielkopolskim:
- mgr Izabela Brzezińska-Napierała - pedagog terapeuta
- mgr Aneta Reślińska-Rabiega - logopeda - emisjolog - pedagog

Zapraszam zainteresowanych rodziców wraz z dziećmi z terenu całej Gminy Wielichowo.

Dyrektor Przedszkola
mgr M. Rogozińska


OSTATNIO CZYTANE

Jadłospis 25.02-01.03.2019 r

25.02-01.03.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie: Herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, serem kanapkowym  i papryką czerwoną II śniadanie: Marchewkowe chipsy, woda
Obiad: Zupa ogórkowa,  makaron w sosie bolońskim, sok owocowy Podwieczorek:  Ryż na mleku z jabłkiem i śmietaną (alergeny: seler, gluten, mleko) Wtorek: I śniadanie:  Zupa budyniowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, żółtym serem i kiełkami rzodkiewki, herbatka ziołowa II śniadanie: Banan, woda Obiad : Zupa szczawiowa z jajkiem, gulasz z karkówki, brązowy ryż, surówka z kapusty pekińskiej z jogurtem naturalnym, sok owocowy Podwieczorek: Sok z wyciskanych owoców, wafle ryżowe  (alergeny:  mleko, jaja, seler, gluten,  sezam) Środa: I śniadanie: Kaszka kukurydziana na mleku,  chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,sałatą masłową i  wędliną wieprzową  II śniadanie : Jabłko, woda Obiad: Zupa krem z soczewicy czerwonej, ryba panierowana, ziemniaki, surówka  z kapusty kiszonej z marchewką i oliwą z oliwek, sok owocowy Podwie…

Czytanie z Misiem Pysiem

Łączna liczba wyświetleń