Przejdź do głównej zawartości

Konsultacje z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

OGŁOSZENIE

         Informujemy, że w drugi wtorek każdego miesiąca w godzinach 15:30 do 17:30 będą odbywały się konsultacje z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
Prowadzić je będą specjaliści z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grodzisku Wielkopolskim:
- mgr Izabela Brzezińska-Napierała - pedagog terapeuta
- mgr Aneta Reślińska-Rabiega - logopeda - emisjolog - pedagog

Zapraszam zainteresowanych rodziców wraz z dziećmi z terenu całej Gminy Wielichowo.

Dyrektor Przedszkola
mgr M. Rogozińska


OSTATNIO CZYTANE

Urodziny Bianki i Gracjana

Jadłospis 8-12.07.2019 r.

8-12.07.2019 Poniedziałek: I śniadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,  pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem, jajko smażone, ziemniaki puree, mini marchewka gotowana, sok owocowy Podwieczorek:  Budyń czekoladowy (alergeny: seler, jaja, gluten, mleko) Wtorek: I śniadanie: Kakao, herbata zwykła z cytryną, bułka pszenna i grahamka  z masełkiem  i pastą z kiełbasy zielonogórskiej II śniadanie: Banan, woda Obiad : Gulasz z warzywami, ziemniaki, buraczki z jabłkiem, sok owocowy Podwieczorek: Herbatka ziołowa, andruty z masełkiem i dżemem truskawkowym niskosłodzonym  (alergeny:   seler, gluten, mleko, sezam) Środa: I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata ziołowa z koprem włoskim i kminkiem, chleb pszenny  i wieloziarnisty z masełkiem, sałatą rukola, polędwicą drobiową  i  kiełkami brokułu II

Lody dla ochłody

Łączna liczba wyświetleń