MARCHEWKOWE WYKOPKI ;-)

Jesień to czas porządków w ogródkach. Przed nastaniem mrozów trzeba przygotować je do zimy. Jak uporządkować ogród jesienią? Doskonale wiedzą o tym Pszczółki, które postanowiły zadbać o swoje warzywne grządki, gdzie pozostała jeszcze samotnie rosnąca marchewka. Uzbrojeni w łopatę oraz taczkę ruszyli zatem na marchewkowe wykopki i raz-dwa wykopali marchewki z ogródka. A ponieważ każdy przedszkolak dobrze wie, że jest to warzywo niezwykle zdrowe i bogate w witaminy, dlatego też marcheweczki od razu zostały schrupane :-)

Ale to już było...

Dnia 23 czerwca 2021 roku grupa Smerfy świętowała Zakończenie Przedszkola.  Dzieci odświętnie ubrane zjawiły się wraz z rodzicami w przedszkolu.  Program artystyczny przygotowany przez absolwentów wypadł  wspaniale zebrani goście nie mogli powstrzymać się od łez i śmiechu.  Wręczenie dyplomów było wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Po zakończeniu części artystycznej oraz przemowach i podziękowaniach,  nadszedł czas na wspólne świętowanie przy stołach.  Dziękujemy wszystkim obecnym oraz nieobecnym za pomoc, wsparcie, ciepłe słowa. To był wyjątkowy czas, żegnamy się z naszymi Smerfami,  którzy na zawsze już pozostaną w naszych sercach.

Zakończenie roku przedszkolnego Krasnali!

Rok przedszkolny 2020/2021 dobiegł końca. Przez ten cały rok dzieci przyniosły ogrom radości i miłości. Wszystkim serdecznie dziękujemy, życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu! :D