poniedziałek, 17 października 2016

Pszczoły i Smerfy w Bibliotece.

Smerfy oraz Pszczoły wybrały się dziś do Biblioteki Miejskiej w Wielichowie. Jest nam bardzo miło, że spotkanie to wyszło z inicjatywy Pań Bibliotekarek, które zaprosiły dzieci aby opowiedzieć im o miejscu jakim jest biblioteka i zachęcić ich do tego aby stały się aktywnymi czytelnikami. Celem tego spotkania było bowiem zainteresowanie czytelnictwem. Podczas tej wizyty dzieci miały także możliwość obejrzenia wystawy o kotkach, której autorem jest Pan Jan Grześ, a następnie usłyszały bajeczki tematyczne opowiadające o kotach. Panie Bibliotekarki zwracały także uwagę na sposób dbania o książki oraz odpowiednie zachowanie się w bibliotece. Nie obyło się także bez wspólnych zabaw i piosenek. Na koniec wizyty Przedszkolaki zapewniły, że będą dbać o książki i odwiedzać bibliotekę ze swoimi rodzicami, co nas bardzo cieszy. Serdecznie dziękujemy Paniom z Biblioteki Miejskiej w Wielichowie za zaproszenie i przemiłe spotkanie! Niebawem na pewno wrócimy. :)