Widowiskowy wtorek

Wtorek w " Świecie Bajek" był pełen niespodzianek. Dzieci zasiadły na widowni i miały możliwość wysłuchania i zobaczenia dwóch widowisk. Podczas pierwszego z nich, dzieci były słuchaczami dźwięków i muzyki, które wydobywały się z instrumentów strunowych. Podczas trwania tego widowiska dzieci poznawały nazwy zaprezentowanych instrumentów i starały się dostrzegać ich cechy charakterystyczne.
W drugiej części przedszkolaki były obserwatorami teatrzyku pt.:" Mówimy nie wszystkiemu co złe". Aktorzy na podstawie różnych bajek zaprezentowali dzieciom sytuacje, w których widoczne było "zło" a następnie dali przykład zachowań, które pomogą zapobiegać złym postawom.

Było to bardzo ciekawe, wesołe a zarazem pouczające widowisko.

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze  😉  Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania  😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu  😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).