Przejdź do głównej zawartości

„My już wiemy - sortujemy”


Chcemy serdecznie podziękować każdemu przedszkolakowi, który brał czynny udział w zajęciach dotyczących segregowania śmieci, dbania o środowisko, recyklingu, tworzył prace plastyczne na związane z tym tematy, uczestniczył jako widz w teatrzykach. 
W ramach podsumowania, w piątek  18 listopada, każdy Miś otrzymał 
"Dyplom kierownika segregacji domowej" od firmy Selekt z Czempinia.
To oczywiście nie koniec naszych zmagań w tym temacie...bo
„My już wiemy - sortujemy”!
OSTATNIO CZYTANE

WYCIECZKA KOŚCIAN NENUFAR

Jadłospis 06-10.05.2019 r.

    06-10.05.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie:  Herbata z cytryną, kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem  i rzodkiewkowym twarożkiem II śniadanie: jabłko, woda Obiad : Zupa ogórkowa, racuchy drożdżowe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek: Pieczywo wasa z gotowanym brokułem, herbatka ziołowa (alergeny:  seler, gluten, jaja, mleko) Wtorek: I śniadanie: Herbata koperkowa, musli owocowe z mlekiem, bułka mleczna z dżemem niskosłodzonym truskawkowym  II śniadanie : Banan, woda Obiad: Zupa kalafiorowa z kaszką kukurydzianą,  kotlet schabowy, ziemniaki puree, kapusta zasmażana, sok  owocowy Podwieczorek: Sok ze świeżo wyciskanych owoców, wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja) Środa: I śniadanie: KAKAO, herbata miętowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,  sałatą

Łączna liczba wyświetleń