"Zimowe ubranka"

"Hu hu ha, hu hu ha nasza zima zła..."
...może nie taka zła, ale za to zbliża się do nas wielkimi krokami.

Przedszkolaki już wiedzą, że tak jak i my również zwierzęta potrzebują ciepłego okrycia.
Tworząc pracą plastyczną zapewniły to prezentowanym przez Oliwkę i Amelkę barankom :)

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze  😉  Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania  😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu  😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).