piątek, 23 grudnia 2016

Podróż ze Świętym Mikołajem

W tym tygodniu Smerfy i Pszczoły wybrały się na wycieczkę z niecodziennym gościem. Najpierw, pełni ciekawości wsiedliśmy do autobusu, który zawiózł nas do Śmigla na stację kolejową. Tam czekał na nas kierownik pociągu, który powiedział dzieciom w sekrecie, że ktoś na nich czeka. Radość w oczach przedszkolaków na widok Świętego Mikołaja była ogromna :) Święty Mikołaj zaprosił dzieci do wagonów kolejki wąskotorowej i zabrał nas " świątecznym expresem" do Robaczyna - do domu Śnieżynki. Tam dzieci biorąc udział w różnych zabawach i zadaniach utrwalały wiadomości na temat tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Ta wycieczka dała nam mnóstwo ciekawych i pełnych radości doświadczeń. Nieco zmęczeni ale zadowoleni i  pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola :)