Podróż ze Świętym Mikołajem

W tym tygodniu Smerfy i Pszczoły wybrały się na wycieczkę z niecodziennym gościem. Najpierw, pełni ciekawości wsiedliśmy do autobusu, który zawiózł nas do Śmigla na stację kolejową. Tam czekał na nas kierownik pociągu, który powiedział dzieciom w sekrecie, że ktoś na nich czeka. Radość w oczach przedszkolaków na widok Świętego Mikołaja była ogromna :) Święty Mikołaj zaprosił dzieci do wagonów kolejki wąskotorowej i zabrał nas " świątecznym expresem" do Robaczyna - do domu Śnieżynki. Tam dzieci biorąc udział w różnych zabawach i zadaniach utrwalały wiadomości na temat tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Ta wycieczka dała nam mnóstwo ciekawych i pełnych radości doświadczeń. Nieco zmęczeni ale zadowoleni i  pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola :)

Ale to już było...

Dnia 23 czerwca 2021 roku grupa Smerfy świętowała Zakończenie Przedszkola.  Dzieci odświętnie ubrane zjawiły się wraz z rodzicami w przedszkolu.  Program artystyczny przygotowany przez absolwentów wypadł  wspaniale zebrani goście nie mogli powstrzymać się od łez i śmiechu.  Wręczenie dyplomów było wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Po zakończeniu części artystycznej oraz przemowach i podziękowaniach,  nadszedł czas na wspólne świętowanie przy stołach.  Dziękujemy wszystkim obecnym oraz nieobecnym za pomoc, wsparcie, ciepłe słowa. To był wyjątkowy czas, żegnamy się z naszymi Smerfami,  którzy na zawsze już pozostaną w naszych sercach.

Zakończenie roku przedszkolnego Krasnali!

Rok przedszkolny 2020/2021 dobiegł końca. Przez ten cały rok dzieci przyniosły ogrom radości i miłości. Wszystkim serdecznie dziękujemy, życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu! :D