wtorek, 20 grudnia 2016

Świąteczne spotkanie w Pszczołach

" Jest choinka, są prezenty , każdy jest dziś uśmiechnięty " ! :) - tak właśnie było podczas spotkania świątecznego w grupie Pszczółek. Najpierw rodzice i pani dyrektor mieli możliwość obserwowania zajęć z zakresu edukacji językowo-polonistycznej. Podczas tych zajęć, Pszczółki wykonywały zadania, które ukryte zostały w choinkowych prezentach, wszystkie dzieci były bardzo aktywne. Następnie zaproszeni goście sami byli aktywnymi uczestnikami zajęć plastycznych, podczas których dekorowali drewnianą ozdobę choinkową. Prace były naprawdę piękne !!

W drugiej części spotkania odbyło się przedstawienie świąteczne, podczas którego dzieci recytowały wiersze, śpiewały i tańczyły. Po przedstawieniu pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia świąteczne i zaprosiła na poczęstunek. Było to bardzo miłe spotkanie ! Serdecznie dziękujemy Wam rodzice za przybycie !