Świąteczne spotkanie w Pszczołach

" Jest choinka, są prezenty , każdy jest dziś uśmiechnięty " ! :) - tak właśnie było podczas spotkania świątecznego w grupie Pszczółek. Najpierw rodzice i pani dyrektor mieli możliwość obserwowania zajęć z zakresu edukacji językowo-polonistycznej. Podczas tych zajęć, Pszczółki wykonywały zadania, które ukryte zostały w choinkowych prezentach, wszystkie dzieci były bardzo aktywne. Następnie zaproszeni goście sami byli aktywnymi uczestnikami zajęć plastycznych, podczas których dekorowali drewnianą ozdobę choinkową. Prace były naprawdę piękne !!

W drugiej części spotkania odbyło się przedstawienie świąteczne, podczas którego dzieci recytowały wiersze, śpiewały i tańczyły. Po przedstawieniu pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia świąteczne i zaprosiła na poczęstunek. Było to bardzo miłe spotkanie ! Serdecznie dziękujemy Wam rodzice za przybycie !

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

21-25.11.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , chleb pszenny i razowy, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie ś mietanowo-szpinakowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Kisiel do picia , wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, h erbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa   z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i kiełkami brokułu II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad : Krem z dyni, goł ą bki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy Podwieczorek

Pasowanie na przedszkolaka