Świąteczne spotkanie w Pszczołach

" Jest choinka, są prezenty , każdy jest dziś uśmiechnięty " ! :) - tak właśnie było podczas spotkania świątecznego w grupie Pszczółek. Najpierw rodzice i pani dyrektor mieli możliwość obserwowania zajęć z zakresu edukacji językowo-polonistycznej. Podczas tych zajęć, Pszczółki wykonywały zadania, które ukryte zostały w choinkowych prezentach, wszystkie dzieci były bardzo aktywne. Następnie zaproszeni goście sami byli aktywnymi uczestnikami zajęć plastycznych, podczas których dekorowali drewnianą ozdobę choinkową. Prace były naprawdę piękne !!

W drugiej części spotkania odbyło się przedstawienie świąteczne, podczas którego dzieci recytowały wiersze, śpiewały i tańczyły. Po przedstawieniu pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia świąteczne i zaprosiła na poczęstunek. Było to bardzo miłe spotkanie ! Serdecznie dziękujemy Wam rodzice za przybycie !

WYCIECZKA KOŚCIAN NENUFAR

Jadłospis 06-10.05.2019 r.

06-10.05.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie:  Herbata z cytryną, kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem  i rzodkiewkowym twarożkiem II śniadanie: jabłko, woda Obiad : Zupa ogórkowa, racuchy drożdżowe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek: Pieczywo wasa z gotowanym brokułem, herbatka ziołowa (alergeny:  seler, gluten, jaja, mleko) Wtorek: I śniadanie: Herbata koperkowa, musli owocowe z mlekiem, bułka mleczna z dżemem niskosłodzonym truskawkowym  II śniadanie : Banan, woda Obiad: Zupa kalafiorowa z kaszką kukurydzianą,  kotlet schabowy, ziemniaki puree, kapusta zasmażana, sok  owocowy Podwieczorek: Sok ze świeżo wyciskanych owoców, wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja) Środa: I śniadanie: KAKAO, herbata miętowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,  sałatą

Łączna liczba wyświetleń