Świąteczne spotkanie w Pszczołach

" Jest choinka, są prezenty , każdy jest dziś uśmiechnięty " ! :) - tak właśnie było podczas spotkania świątecznego w grupie Pszczółek. Najpierw rodzice i pani dyrektor mieli możliwość obserwowania zajęć z zakresu edukacji językowo-polonistycznej. Podczas tych zajęć, Pszczółki wykonywały zadania, które ukryte zostały w choinkowych prezentach, wszystkie dzieci były bardzo aktywne. Następnie zaproszeni goście sami byli aktywnymi uczestnikami zajęć plastycznych, podczas których dekorowali drewnianą ozdobę choinkową. Prace były naprawdę piękne !!

W drugiej części spotkania odbyło się przedstawienie świąteczne, podczas którego dzieci recytowały wiersze, śpiewały i tańczyły. Po przedstawieniu pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia świąteczne i zaprosiła na poczęstunek. Było to bardzo miłe spotkanie ! Serdecznie dziękujemy Wam rodzice za przybycie !

Ale to już było...

Dnia 23 czerwca 2021 roku grupa Smerfy świętowała Zakończenie Przedszkola.  Dzieci odświętnie ubrane zjawiły się wraz z rodzicami w przedszkolu.  Program artystyczny przygotowany przez absolwentów wypadł  wspaniale zebrani goście nie mogli powstrzymać się od łez i śmiechu.  Wręczenie dyplomów było wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Po zakończeniu części artystycznej oraz przemowach i podziękowaniach,  nadszedł czas na wspólne świętowanie przy stołach.  Dziękujemy wszystkim obecnym oraz nieobecnym za pomoc, wsparcie, ciepłe słowa. To był wyjątkowy czas, żegnamy się z naszymi Smerfami,  którzy na zawsze już pozostaną w naszych sercach.

Zakończenie roku przedszkolnego Krasnali!

Rok przedszkolny 2020/2021 dobiegł końca. Przez ten cały rok dzieci przyniosły ogrom radości i miłości. Wszystkim serdecznie dziękujemy, życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu! :D