Dzień Babci i Dziadka u Krasnali

"Z babcią oraz z dziadkiem jest nam znakomicie, oni swe wnuczęta kochają nad życie ... "

Krasnale z utęsknieniem czekały na dzień, kiedy Babcie i Dziadkowie przybędą do przedszkola.
Na warsztatach pt. "Mydlane opowieści" własnoręcznie przygotowały dla nich upominki- mydełka.
26 stycznia dzieci przywitały z radością swoich gości. Przedstawiły wiersz pt. "Nie ma jak babcia, nie ma jak dziadek". Z zaangażowaniem śpiewały i tańczyły dla swoich dziadków. Dziękujemy im za to, że tak pięknie się zaprezentowały. Drogim Gościom dziękujemy za  gromkie brawa, wspólną zabawę oraz wyrazy uznania, a mamom naszych przedszkolaków za pyszne placki.

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

21-25.11.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , chleb pszenny i razowy, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie ś mietanowo-szpinakowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Kisiel do picia , wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, h erbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa   z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i kiełkami brokułu II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad : Krem z dyni, goł ą bki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy Podwieczorek

Pasowanie na przedszkolaka