Przejdź do głównej zawartości

W poszukiwaniu tropów zwierząt.

W tym tygodniu grupa Pszczółek poznaje tematykę związaną z funkcjonowaniem zwierząt podczas zimy. Ostatnie zajęcia, które dotyczyły tropów i śladów zainspirowały dzieci do wycieczki na pobliskie pola w ich poszukiwaniu. Było to bardzo ciekawe doświadczenie. Pszczółki mogły wykazać się umiejętnością obserwacji i poczuć jak prawdziwi tropiciele. Efektem tej wyprawy było odnalezienie tropów psa, kota, lisa oraz różnych gatunków ptaków.

OSTATNIO CZYTANE

WYCIECZKA KOŚCIAN NENUFAR

Jadłospis 06-10.05.2019 r.

    06-10.05.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie:  Herbata z cytryną, kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem  i rzodkiewkowym twarożkiem II śniadanie: jabłko, woda Obiad : Zupa ogórkowa, racuchy drożdżowe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek: Pieczywo wasa z gotowanym brokułem, herbatka ziołowa (alergeny:  seler, gluten, jaja, mleko) Wtorek: I śniadanie: Herbata koperkowa, musli owocowe z mlekiem, bułka mleczna z dżemem niskosłodzonym truskawkowym  II śniadanie : Banan, woda Obiad: Zupa kalafiorowa z kaszką kukurydzianą,  kotlet schabowy, ziemniaki puree, kapusta zasmażana, sok  owocowy Podwieczorek: Sok ze świeżo wyciskanych owoców, wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja) Środa: I śniadanie: KAKAO, herbata miętowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,  sałatą

Łączna liczba wyświetleń