Balik w grupie Smerfów i Pszczółek

" Lecz oto księżniczki przybyły na bal
każda suknię ma lśniącą  , koronę i szal.
Za nimi kroczą dumnie rycerze wspaniali
wszyscy bardzo dzielni, chociaż jeszcze mali.
Muzyka do tańca zagrała wesoło
wirują radośnie wszystkie pary wkoło".

Takie właśnie radośnie tańczące dzieci mieliśmy możliwość obserwować podczas Balu Przebierańców w grupie Smerfów i Pszczółek. Bal przebierańców to długo wyczekiwana atrakcja dla dzieci, która przynosi im wiele radości dlatego każdy przedszkolak miał możliwość zaprezentowania swojego przebrania na "wybiegu karnawałowym". Na baliku można było spotkać : wróżki, królewny,  motylki, rycerzy, piratów, klaunów, policjantów, strażaków, Spider-Mana, Batmana, Indianina, Elzę z Krainy Lodu i wiele wiele innych przepięknych bajkowych postaci.
Wspólne zabawy, spontaniczna aktywność dzieci oraz liczne tańce sprawiały, że na twarzach naszych przedszkolaków przez cały czas gościły uśmiechy. W czasie balu dzieci zapraszane były  na poczęstunek oraz do wykonywania zdjęć pamiątkowych. Muzyka towarzyszyła nam cały czas i wciąż porywała dzieci do tańca. Odgłos muzyki porwał także do tańca nasze kochane panie kucharki, które umiliły nam czas swoim przybyciem.
Kiedy czas balu dobiegł końca dzieci z żalem ale zadowoleniem opuszczały salę balową. Bardzo cieszy nas fakt, że wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.
Dziękujemy Wam kochani rodzice za przygotowanie pięknych przebrań dla dzieci !

Ale to już było...

Dnia 23 czerwca 2021 roku grupa Smerfy świętowała Zakończenie Przedszkola.  Dzieci odświętnie ubrane zjawiły się wraz z rodzicami w przedszkolu.  Program artystyczny przygotowany przez absolwentów wypadł  wspaniale zebrani goście nie mogli powstrzymać się od łez i śmiechu.  Wręczenie dyplomów było wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Po zakończeniu części artystycznej oraz przemowach i podziękowaniach,  nadszedł czas na wspólne świętowanie przy stołach.  Dziękujemy wszystkim obecnym oraz nieobecnym za pomoc, wsparcie, ciepłe słowa. To był wyjątkowy czas, żegnamy się z naszymi Smerfami,  którzy na zawsze już pozostaną w naszych sercach.

Zakończenie roku przedszkolnego Krasnali!

Rok przedszkolny 2020/2021 dobiegł końca. Przez ten cały rok dzieci przyniosły ogrom radości i miłości. Wszystkim serdecznie dziękujemy, życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu! :D