Balik w grupie Smerfów i Pszczółek

" Lecz oto księżniczki przybyły na bal
każda suknię ma lśniącą  , koronę i szal.
Za nimi kroczą dumnie rycerze wspaniali
wszyscy bardzo dzielni, chociaż jeszcze mali.
Muzyka do tańca zagrała wesoło
wirują radośnie wszystkie pary wkoło".

Takie właśnie radośnie tańczące dzieci mieliśmy możliwość obserwować podczas Balu Przebierańców w grupie Smerfów i Pszczółek. Bal przebierańców to długo wyczekiwana atrakcja dla dzieci, która przynosi im wiele radości dlatego każdy przedszkolak miał możliwość zaprezentowania swojego przebrania na "wybiegu karnawałowym". Na baliku można było spotkać : wróżki, królewny,  motylki, rycerzy, piratów, klaunów, policjantów, strażaków, Spider-Mana, Batmana, Indianina, Elzę z Krainy Lodu i wiele wiele innych przepięknych bajkowych postaci.
Wspólne zabawy, spontaniczna aktywność dzieci oraz liczne tańce sprawiały, że na twarzach naszych przedszkolaków przez cały czas gościły uśmiechy. W czasie balu dzieci zapraszane były  na poczęstunek oraz do wykonywania zdjęć pamiątkowych. Muzyka towarzyszyła nam cały czas i wciąż porywała dzieci do tańca. Odgłos muzyki porwał także do tańca nasze kochane panie kucharki, które umiliły nam czas swoim przybyciem.
Kiedy czas balu dobiegł końca dzieci z żalem ale zadowoleniem opuszczały salę balową. Bardzo cieszy nas fakt, że wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.
Dziękujemy Wam kochani rodzice za przygotowanie pięknych przebrań dla dzieci !

Jadłospis 27.09-01.10.2021 r.

27.09-01.10.2021 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata mi ę towa , chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,   serem ż ółtym i ogórkiem zielonym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Barszcz czerwony z ziemniakami, nal e ś niki z jabłkiem i cukrem trzcinowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Pieczywo wasa z past ą z brokułu gotowanego, herbatka (alergeny: seler, gluten, jaja, mleko) Wtorek: I ś niadanie:   Kakao, herbata z cytryn ą , bułka pszenna i grahamka z pieczeni ą rzymsk ą   i papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa porowo-ziemniaczana, spaghetti z klopsikami w sosie pomidorowym, sok owocowy   Podwieczorek: Galaretka owocowa (alergeny:     seler, gluten, mleko, sezam) Ś roda: I ś niadanie: Herbata rumiankowa, kaszka kukurydziana na mleku, bułka mleczna   z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym   II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad:   Karkówka w sosie własnym, pyzy, surówka z białej kapusty z marchewk ą

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.