OGŁOSZENIE KONKURSU "WIELKANOC W OCZACH DZIECKA"

Z przyjemnością informujemy, że dnia 30.03.2017 r. konkurs "Wielkanoc w oczach dziecka", zorganizowanym przez Panią Burmistrz oraz Przedszkole ""Świat Bajek" został rozstrzygnięty.
Grupy przedszkolne, biorące udział w konkursie miały za zadanie stworzyć pracę przestrzenną, zawiązująca do Świąt wielkanocnych.

Jury w składzie:
Regina Utracik- ZEAS w Wielichowie
Danuta Szymkowiak - Biblioteka Publiczna w Wielichowie
Marlena Tylińska - OPS w Wielichowie
Aleksandra Michalska - ZHP w Wielichowie.

Oficjalne ogłoszenie wyników oraz możliwość obejrzenia wystawy w niedzielę 02.03.2017 r. na sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Wielichowie.

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

21-25.11.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , chleb pszenny i razowy, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie ś mietanowo-szpinakowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Kisiel do picia , wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, h erbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa   z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i kiełkami brokułu II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad : Krem z dyni, goł ą bki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy Podwieczorek

Pasowanie na przedszkolaka