Dzień Ziemi

" Wiedzą o tym nawet dzieci, ze trzeba segregować śmieci ! ", " Kochasz maluchy, nie pal pieluchy! "  - tego typu hasła usłyszeć można było w przemarszu przedszkolaków z okazji Święta Ziemi.  Dzieci przebrane w worki do segregacji odpadów chciały zwrócić uwagę przechodniów na konieczność segregowania śmieci oraz dbania o czystość naszej planety. Okrzyki, które padały z ust naszych przedszkolaków przypominały, że problem zanieczyszczania środowiska nadal jest ogromny. Poza przemarszem ulicami naszego miasta, dzieci wyrażały swoje pomysły dbania o naszą planetę w Listach dla Ziemi.  Celem tych działań było rozszerzanie edukacji ekologicznej dzieci.

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Zajęcia zdalne - Święto rodziców - Misie

W tygodniu poświęconym rodzicom Misie pomagały swoim rodzicom, wykonały laurki, a także wykonywały zwariowane ćwiczenia matematyczne.