Konkurs recytatorski.

W sobotę 8 kwietnia dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w IX Powiatowym Konkursie Recytatorskim pod tytułem "Przedszkolak w świecie poezji", organizowanym przez SZP w Granowie. Emocji i stresu było bardzo dużo, ale nasi przedszkolacy spisali się na medal!
Gratulujemy Marysi (Krasnale), Jakubowi (Smerfy) oraz Jeremiaszowi (Pszczółki) wspaniałych wystąpień a Rodzicom bardzo dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dzieci.

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Pracowite Pszczółki

W czasie nauczania zdalnego dzieci z grupy Pszczółki wykazały się pomysłowością i wykonały       w domu przepiękne prace plastyczne.