poniedziałek, 3 kwietnia 2017

Wynik konkursu " Wielkanoc w oczach dziecka"

Dzieci z naszej grupy wzięły udział w konkursie plastycznym " Wielkanoc w oczach dziecka". Wytycznymi pracy było to, że ma to być praca przestrzenna i grupowa. A, że nasze Smerfy bardzo chętnie razem współpracują to wykonanie tego zadania było dla nich czystą przyjemnością. Wspólnie postanowiliśmy, że symbolem Wielkanocy, który przedstawimy będzie baranek. Pomysłów na wykonanie pracy było mnóstwo. Smerfy postanowiły jednak zrobić baranka z popcornu. Podczas wykonywania tej pracy dzieci były bardzo zaangażowane, ważne jest jednak przede wszystkim to, że świetnie się bawiły. Wyniki konkursu ogłoszone zostały na festynie wielkanocnym pt.: " Barwy Wielkanocy". Bardzo cieszy nas fakt, że spośród tylu pięknych prac to właśnie nasz baranek zajął I miejsce w kategorii wiekowej 5 i 6 latków :) Brawo Smerfy!

To właśnie wspólne zwycięstwo smakuje najlepiej :)