Wynik konkursu " Wielkanoc w oczach dziecka"

Dzieci z naszej grupy wzięły udział w konkursie plastycznym " Wielkanoc w oczach dziecka". Wytycznymi pracy było to, że ma to być praca przestrzenna i grupowa. A, że nasze Smerfy bardzo chętnie razem współpracują to wykonanie tego zadania było dla nich czystą przyjemnością. Wspólnie postanowiliśmy, że symbolem Wielkanocy, który przedstawimy będzie baranek. Pomysłów na wykonanie pracy było mnóstwo. Smerfy postanowiły jednak zrobić baranka z popcornu. Podczas wykonywania tej pracy dzieci były bardzo zaangażowane, ważne jest jednak przede wszystkim to, że świetnie się bawiły. Wyniki konkursu ogłoszone zostały na festynie wielkanocnym pt.: " Barwy Wielkanocy". Bardzo cieszy nas fakt, że spośród tylu pięknych prac to właśnie nasz baranek zajął I miejsce w kategorii wiekowej 5 i 6 latków :) Brawo Smerfy!

To właśnie wspólne zwycięstwo smakuje najlepiej :)

JADŁOSPIS 18-22.01.2021 R.

18-22.01.2021 r.   Poniedziałek: I śniadanie: Herbata   z cytryn ą , bułka pszenna i grahamka z masełkiem, żółtym serem i ogórkiem konserwowym II śniadanie: Jabłko, woda Obiad: Krupnik, makaron w sosie pomidorowym, sok owocowy Podwieczorek:   Budyń czekoladowy (alergeny: seler, gluten, mleko) Wtorek: I śniadanie: Kakao, herbata miętowa bułka pszenna i grahamka z masełkiem, polędwicą drobiową i ogórkiem zielonym   II śniadanie: Banan, woda Obiad :Zupa szczawiowa z jajkiem, karkówka z warzywami, kasza jęczmienna, surówka z białej kapusty z marchewką, jabłkiem i jogurtem naturalnym, sok owocowy Podwieczorek: Sałatka owocowa   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja) Środa: I śniadanie:   Płatki owsiane   z mlekiem, rogal mleczny z dżemem niskosłodzonym malinowym herbata „Melisa” II śniadanie : Jabłko, woda Obiad:   Kotlet mielony, ziemniaki puree, buraczki z jabłkiem, sok owocowy Podwieczorek:   Ma ślanka truskawkowa, chrupki kukurydziane (aler

W ten świąteczny czas...

Smerfy w dniu przedszkolnej wigilii odświętnie ubrani stworzyli film dla rodziców z życzeniami. Dzieci uczestniczyły w wigilii, składały sobie życzenia, a przede wszystkim cieszyli się sobą i świetnie się bawiły.

Wigilia przedszkolna!

Dnia 22.12.2020 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczysta Wigilia. Dzieci w tym dniu przyszły odświętnie ubrane, a kolędowaniu nie było końca. Po nagraniu filmiku dla rodziców z udziałem  dzieci - taniec i śpiew "Pastorałki przedszkolaka" - Krasnale otrzymały drobne upominki oraz miały za zadanie wręczyć w domu prezenty dla swoich rodziców, które wytrwale tworzyli. Po takich niespodziankach wspólnie zasiedliśmy do wigilijnego stołu.  Wesołych Świąt!