Wynik konkursu " Wielkanoc w oczach dziecka"

Dzieci z naszej grupy wzięły udział w konkursie plastycznym " Wielkanoc w oczach dziecka". Wytycznymi pracy było to, że ma to być praca przestrzenna i grupowa. A, że nasze Smerfy bardzo chętnie razem współpracują to wykonanie tego zadania było dla nich czystą przyjemnością. Wspólnie postanowiliśmy, że symbolem Wielkanocy, który przedstawimy będzie baranek. Pomysłów na wykonanie pracy było mnóstwo. Smerfy postanowiły jednak zrobić baranka z popcornu. Podczas wykonywania tej pracy dzieci były bardzo zaangażowane, ważne jest jednak przede wszystkim to, że świetnie się bawiły. Wyniki konkursu ogłoszone zostały na festynie wielkanocnym pt.: " Barwy Wielkanocy". Bardzo cieszy nas fakt, że spośród tylu pięknych prac to właśnie nasz baranek zajął I miejsce w kategorii wiekowej 5 i 6 latków :) Brawo Smerfy!

To właśnie wspólne zwycięstwo smakuje najlepiej :)

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze  😉  Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania  😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu  😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).