Wynik konkursu " Wielkanoc w oczach dziecka"

Dzieci z naszej grupy wzięły udział w konkursie plastycznym " Wielkanoc w oczach dziecka". Wytycznymi pracy było to, że ma to być praca przestrzenna i grupowa. A, że nasze Smerfy bardzo chętnie razem współpracują to wykonanie tego zadania było dla nich czystą przyjemnością. Wspólnie postanowiliśmy, że symbolem Wielkanocy, który przedstawimy będzie baranek. Pomysłów na wykonanie pracy było mnóstwo. Smerfy postanowiły jednak zrobić baranka z popcornu. Podczas wykonywania tej pracy dzieci były bardzo zaangażowane, ważne jest jednak przede wszystkim to, że świetnie się bawiły. Wyniki konkursu ogłoszone zostały na festynie wielkanocnym pt.: " Barwy Wielkanocy". Bardzo cieszy nas fakt, że spośród tylu pięknych prac to właśnie nasz baranek zajął I miejsce w kategorii wiekowej 5 i 6 latków :) Brawo Smerfy!

To właśnie wspólne zwycięstwo smakuje najlepiej :)

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Pracowite Pszczółki

W czasie nauczania zdalnego dzieci z grupy Pszczółki wykazały się pomysłowością i wykonały       w domu przepiękne prace plastyczne.