Jesień w sali Pszczółek

Pani Jesień okazała się bardzo hojna już w pierwszych dniach.
Dzięki niej nasz kącik przyrody mieni się pełnią kolorów.
Przyniesione skarby pozwalają na uatrakcyjnienie zajęć. Służą nam one do przeliczania, klasyfikowania, smakowania, tworzenia pojęć, obrazowania liczebności pojęć, tworzenia prac plastycznych, komponowania zdrowych i smacznych przekąsek, czyli realizowania w każdy możliwy sposób założonych celów.

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Pracowite Pszczółki

W czasie nauczania zdalnego dzieci z grupy Pszczółki wykazały się pomysłowością i wykonały       w domu przepiękne prace plastyczne.