Jesień w sali Pszczółek

Pani Jesień okazała się bardzo hojna już w pierwszych dniach.
Dzięki niej nasz kącik przyrody mieni się pełnią kolorów.
Przyniesione skarby pozwalają na uatrakcyjnienie zajęć. Służą nam one do przeliczania, klasyfikowania, smakowania, tworzenia pojęć, obrazowania liczebności pojęć, tworzenia prac plastycznych, komponowania zdrowych i smacznych przekąsek, czyli realizowania w każdy możliwy sposób założonych celów.

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze  😉  Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania  😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu  😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).