Przejdź do głównej zawartości

Dzień Ratownictwa Medycznego


Piątek 13.10.2017r. był Dniem Ratownictwa Medycznego. Z tej okazji nasze przedszkolaki postanowiły złożyć miejscowym ratownikom z Pogotowia Ratunkowego najserdeczniejsze życzenia. Dzieci składały życzenia : zdrowia, siły, energii na każdy dzień i uśmiechu , ale także dziękowały ratownikom za ich pracę, odpowiedzialność i trud włożony w wykonywanie obowiązków. Dzięki uprzejmości panów ratowników przedszkolaki mogły " zwiedzić" karetkę. Dziękujemy !!!

OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

Zaproszenie na Pasowanie na Przedszkolaka                                 Kochani Rodzice! Już nadeszła pora przyjść na pasowanie do nas do przedszkola. Uroczyście Was zapraszamy na tę ważną chwilę, która uczyni z dzieciaczka prawdziwego przedszkolaczka.   Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się  7 listopada 2019r. o godzinie 13.30.      Prosimy o uroczysty strój dla dziecka.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA