Dzień Ratownictwa Medycznego

Piątek 13.10.2017r. był Dniem Ratownictwa Medycznego. Z tej okazji nasze przedszkolaki postanowiły złożyć miejscowym ratownikom z Pogotowia Ratunkowego najserdeczniejsze życzenia. Dzieci składały życzenia : zdrowia, siły, energii na każdy dzień i uśmiechu , ale także dziękowały ratownikom za ich pracę, odpowiedzialność i trud włożony w wykonywanie obowiązków. Dzięki uprzejmości panów ratowników przedszkolaki mogły " zwiedzić" karetkę. Dziękujemy !!!

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA