Przejdź do głównej zawartości

Dzień Ratownictwa Medycznego


Piątek 13.10.2017r. był Dniem Ratownictwa Medycznego. Z tej okazji nasze przedszkolaki postanowiły złożyć miejscowym ratownikom z Pogotowia Ratunkowego najserdeczniejsze życzenia. Dzieci składały życzenia : zdrowia, siły, energii na każdy dzień i uśmiechu , ale także dziękowały ratownikom za ich pracę, odpowiedzialność i trud włożony w wykonywanie obowiązków. Dzięki uprzejmości panów ratowników przedszkolaki mogły " zwiedzić" karetkę. Dziękujemy !!!

OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!
Pracowite Pszczółki

W czasie nauczania zdalnego dzieci z grupy Pszczółki wykazały się pomysłowością i wykonały       w domu przepiękne prace plastyczne.