Przejdź do głównej zawartości

Jesienne owoce i warzywa.

"Pani Jesień pyszne dary niesie". To właśnie o owocach i warzywach dzieci mówiły na zajęciach. Dowiedziały się także, jak ważne jest dla zdrowia ich spożywanie. Wraz z paniami zrobiły pyszny sok marchewkowo-jabłkowy, który wypiły z wielkim apetytem.

OSTATNIO CZYTANE

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

 

Pasowanie Misiów i Tygrysków

W pewien czwartek odświętnie ubrani czekaliśmy za naszymi rodzicami. Dzień to był niezwykły ponieważ od tej pory mieliśmy stać się prawdziwymi Przedszkolakami.  Występy piękne zaprezentowaliśmy, przysięgę wyrecytowaliśmy, później żwawym krokiem do Pani Dyrektor po kolei podchodziliśmy i niczego się nie baliśmy.  Tak więc od tej pory: co dzień rano buzię będziemy mieć roześmianą, będziemy nie płakać, nie szlochać i Panie mocno kochać, zjadać będziemy wszystko z talerzyka oraz będziemy zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować.                                                                                                         Pozdrawiamy Misie i Tygryski z Paniami