Przejdź do głównej zawartości

Tematyka kompleksowa na miesiąc ListopadTEMATYKA KOMPLEKSOWA NA MIESIĄC LISTOPAD.

1.     Damy o czystość
- Rozwijanie wiedzy na temat wagi przestrzegania zasad higieny osobistej.2. Jest coraz chłodniej
- Wdrażanie do ubierania się stosownie do pogody.

3. Jestem samodzielny
- Budowanie pozytywnej samooceny oraz uświadamianie sobie swoich mocnych stron.4. Zwierzęta przygotowują się do Zimy
-  Rozwijanie wrażliwości na świat przyrody. Podejmowanie pomocy zwierzętom w okresie zimy.


OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

Zaproszenie na Pasowanie na Przedszkolaka                                 Kochani Rodzice! Już nadeszła pora przyjść na pasowanie do nas do przedszkola. Uroczyście Was zapraszamy na tę ważną chwilę, która uczyni z dzieciaczka prawdziwego przedszkolaczka.   Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się  7 listopada 2019r. o godzinie 13.30.      Prosimy o uroczysty strój dla dziecka.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA