Tematyka kompleksowa na miesiąc Listopad

TEMATYKA KOMPLEKSOWA NA MIESIĄC LISTOPAD.

1.     Damy o czystość
- Rozwijanie wiedzy na temat wagi przestrzegania zasad higieny osobistej.

2. Jest coraz chłodniej
- Wdrażanie do ubierania się stosownie do pogody.

3. Jestem samodzielny
- Budowanie pozytywnej samooceny oraz uświadamianie sobie swoich mocnych stron.

4. Zwierzęta przygotowują się do Zimy
-  Rozwijanie wrażliwości na świat przyrody. Podejmowanie pomocy zwierzętom w okresie zimy.

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach