Przejdź do głównej zawartości

Tematyka kompleksowa na miesiąc ListopadTEMATYKA KOMPLEKSOWA NA MIESIĄC LISTOPAD.

1.     Damy o czystość
- Rozwijanie wiedzy na temat wagi przestrzegania zasad higieny osobistej.2. Jest coraz chłodniej
- Wdrażanie do ubierania się stosownie do pogody.

3. Jestem samodzielny
- Budowanie pozytywnej samooceny oraz uświadamianie sobie swoich mocnych stron.4. Zwierzęta przygotowują się do Zimy
-  Rozwijanie wrażliwości na świat przyrody. Podejmowanie pomocy zwierzętom w okresie zimy.


OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

 

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach

          9 lutego  w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka".  Wnuczęta wierszem, piosenką i tańcem  dziękowały dziadkom za ich miłość,  dobre rady i obecność w codziennym życiu, oraz życzyły długich lat życia w dobrym zdrowiu i emerytury większej :) Po występach dzieci wręczyły swoim gościom przygotowane wcześniej upominki  oraz uściski i buziaki.  Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek za który rodzicom bardzo dziękujemy  :)