Przejdź do głównej zawartości

Tematyka kompleksowa na miesiąc WrzesieńTEMATYKA KOMPLEKSOWA ZAJĘĆ
WRZESIEŃ 2017r.
Grupa MISIE 3 i 4 - latki

1.    Kolorowe Przedszkole
- Integracja dzieci. Utrwalanie znajomości imion koleżanek i kolegów.2.    Jestem Przedszkolakiem
- Wytwarzanie miłej i radosnej atmosfery podczas pobytu w przedszkolu.


3.    Wspólne zabawy
- Wdrażanie do dbałości o zabawki. Utrwalanie znajomości kolorów i umiejętności przeliczania elementów. 4. Na ulicy
- Zwracanie uwagi na konieczność przestrzegania zasad bezpieczeństwa


OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

Zaproszenie na Pasowanie na Przedszkolaka                                 Kochani Rodzice! Już nadeszła pora przyjść na pasowanie do nas do przedszkola. Uroczyście Was zapraszamy na tę ważną chwilę, która uczyni z dzieciaczka prawdziwego przedszkolaczka.   Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się  7 listopada 2019r. o godzinie 13.30.      Prosimy o uroczysty strój dla dziecka.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA