Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania

"Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania (ang. „European Day of Healthy Food and Cooking”) został zainicjowany w 2007 roku przez Komisarza Unii Europejskiej i Euro- Toques- organizację zrzeszającą szefów kuchni. Celem święta jest promowanie zdrowego jedzenia wśród najmłodszych (i nie tylko), dobrych nawyków żywieniowych, spożywania regularnie posiłków, informowanie o konsekwencjach złej diety."

My by uczcić ten wyjątkowy dzień postanowiliśmy przyrządzić smakowite owocowe szaszłyki, które zostały zjedzone w oka mgnieniu! Na stole królowały: gruszka, jabłko, winogrono ciemne i jasne, banan i mandarynka. Dla każdego znalazło się coś miłego. Było pysznie :)

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Zajęcia zdalne - Święto rodziców - Misie

W tygodniu poświęconym rodzicom Misie pomagały swoim rodzicom, wykonały laurki, a także wykonywały zwariowane ćwiczenia matematyczne.