ŚWIĘTO MISIA

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada. Ustanowiono go w setną rocznicę powstania maskotki - w 2002 roku, choć wszystko zaczęło się jednak dużo wcześniej. Historia misia sięga 1902 roku, gdy prezydentem Stanów Zjednoczonych był Theodore Roosevelt, który sprzeciwił się zastrzeleniu młodego niedźwiadka podczas polowania. Wydarzenie to uwiecznił Clifford Berryman, jego rysunek ukazał się w waszyngtońskiej gazecie. Rysunek zobaczył właściciel sklepu z zabawkami Morris Michtom i wpadł na pomysł, żeby wykonać kilka zabawek misia i sprawdzić, jak się będą sprzedawały. Od tego momentu zaczęto wykorzystywać zdrobniałe imię prezydenta i określać pluszowe misie nazwą Teddy Bear. To historia, a jak jest dzisiaj? WSZYSCY ZNAMY I KOCHAMY PLUSZOWE MISIE!

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze  😉  Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania  😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu  😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).