Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

9 i 10 Listopada 2017r. w naszym przedszkolu odbyła się Uroczystość Pasowania na Przedszkolaków. Z tej okazji dzieci z grupy KRASNALI, MISIÓW oraz nowoprzyjęte dzieci z grupy SMERFÓW zaprosiły swoich rodziców na krótki program artystyczny. Dzieci,prezentując wiersze, tańce i piosenki , udowodniły, że zasługują na miano prawdziwego PRZEDSZKOLAKA :) Publiczność biła dzieciom gromkie brawa ! Po programie artystycznym, dzieci złożyły uroczystą przysięgę a następnie Pani Dyrektor dokonała PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA :) Dzieci z grupy Misiów, które swoje pasowanie miały w poprzednim roku otrzymały Dyplom Super Przedszkolaka za to, że tak odważnie i serdecznie pomogły nowym przedszkolakom w procesie adaptacji :) Swoją przysięgę złożyli także Rodzice, którzy obiecali zawsze wspierać swoje dzieci i brać aktywny udział w życiu naszej placówki. Przypieczętowaniem przysięgi Rodziców było wypicie przez nich soku ze świeżo wyciśniętej cytryny :) Następnie dzieci wraz z rodzicami zasiedli do poczęstunku i kosztowali pyszne ciasta przygotowane przez Mamy naszych Przedszkolaków - DZIĘKUJEMY :)

Ale to już było...

Dnia 23 czerwca 2021 roku grupa Smerfy świętowała Zakończenie Przedszkola.  Dzieci odświętnie ubrane zjawiły się wraz z rodzicami w przedszkolu.  Program artystyczny przygotowany przez absolwentów wypadł  wspaniale zebrani goście nie mogli powstrzymać się od łez i śmiechu.  Wręczenie dyplomów było wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Po zakończeniu części artystycznej oraz przemowach i podziękowaniach,  nadszedł czas na wspólne świętowanie przy stołach.  Dziękujemy wszystkim obecnym oraz nieobecnym za pomoc, wsparcie, ciepłe słowa. To był wyjątkowy czas, żegnamy się z naszymi Smerfami,  którzy na zawsze już pozostaną w naszych sercach.

Zakończenie roku przedszkolnego Krasnali!

Rok przedszkolny 2020/2021 dobiegł końca. Przez ten cały rok dzieci przyniosły ogrom radości i miłości. Wszystkim serdecznie dziękujemy, życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu! :D