Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

9 i 10 Listopada 2017r. w naszym przedszkolu odbyła się Uroczystość Pasowania na Przedszkolaków. Z tej okazji dzieci z grupy KRASNALI, MISIÓW oraz nowoprzyjęte dzieci z grupy SMERFÓW zaprosiły swoich rodziców na krótki program artystyczny. Dzieci,prezentując wiersze, tańce i piosenki , udowodniły, że zasługują na miano prawdziwego PRZEDSZKOLAKA :) Publiczność biła dzieciom gromkie brawa ! Po programie artystycznym, dzieci złożyły uroczystą przysięgę a następnie Pani Dyrektor dokonała PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA :) Dzieci z grupy Misiów, które swoje pasowanie miały w poprzednim roku otrzymały Dyplom Super Przedszkolaka za to, że tak odważnie i serdecznie pomogły nowym przedszkolakom w procesie adaptacji :) Swoją przysięgę złożyli także Rodzice, którzy obiecali zawsze wspierać swoje dzieci i brać aktywny udział w życiu naszej placówki. Przypieczętowaniem przysięgi Rodziców było wypicie przez nich soku ze świeżo wyciśniętej cytryny :) Następnie dzieci wraz z rodzicami zasiedli do poczęstunku i kosztowali pyszne ciasta przygotowane przez Mamy naszych Przedszkolaków - DZIĘKUJEMY :)

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

21-25.11.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , chleb pszenny i razowy, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie ś mietanowo-szpinakowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Kisiel do picia , wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, h erbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa   z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i kiełkami brokułu II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad : Krem z dyni, goł ą bki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy Podwieczorek

Jadłospis 28.11.-02.12.2022 r.

28.11.-02.12.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata koperkowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem, ż ółtym serem i papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Kapu ś niak z kiszonej kapusty , racuchy dro ż d ż owe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek: Kanapki z pieczywa mieszanego z pasztetem drobiowo-pomidorowym   i ogórkiem konserwowym (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z miodem i cytryn ą , bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, sałat ą lodow ą , kiełbask ą zielonogórsk ą i kiełkami rzodkiewki II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa jarzynowa z kaszk ą , pulpety w sosie pomidorowym, ziemniaki, sałatka grecka,   sok owocowy Podwieczorek: Ma ś lanka owocowa,   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki owsiane z mlekiem,   bułka mleczna z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym brzoskwiniowym, herbata rumiankowa   II ś niadanie :