Wyjście na cmentarz.

7 listopada, kilka dni po Wszystkich Świętych i kilka dni przed 11 listopada- Narodowym Świętem Niepodległości, dzieci z grupy "Pszczółki" wybrały się na cmentarz, aby zapalić znicze na grobach Powstańców Wielkopolskich. Dla dzieci to doskonała okazja, by dowiedzieć się czegoś więcej o swojej miejscowości i mieszkańcach, których już z nami nie ma.
Celem spaceru było oddanie hołdu żołnierzom, którzy walczyli za nasz kraj.
Dzieci z zaangażowaniem oraz zachowaniem ostrożności stawiały zapalone znicze.
Podczas spaceru powspominaliśmy naszych najbliższych, którzy odeszli od nas, oglądaliśmy groby świątecznie przystojne kwiatami, wieńcami i zniczami.
Był to również czas rozmów o szacunku dla zmarłych.
Przedszkolaki pokazały, że wiedzą jak należy zachować się w takim miejscu.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA