ŚWIĄTECZNE PRZEDSTAWIENIE

Smerfy przygotowały świąteczne przedstawienie pt.: "W fabryce Świętego Mikołaja". Wcieliły się w role pomocników Mikołaja, którzy zabiegali o zgodę i pokój na świecie, aby wszyscy ludzie mogli się cieszyć świętami. Dzieci z radością wystąpiły na scenie dla swoich rodziców, którym serdecznie dziękujemy za przybycie, brawa oraz życzymy Wesołych Świąt.

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Zajęcia zdalne - Święto rodziców - Misie

W tygodniu poświęconym rodzicom Misie pomagały swoim rodzicom, wykonały laurki, a także wykonywały zwariowane ćwiczenia matematyczne.