Świąteczne przygotowania

" Pachnie choinka i świąteczne ciasto ... "
Święta zbliżają się wielkimi krokami. Czas przygotowań do nich jest radosny, piękny! Takie przygotowania bardzo przeżywają dzieci ! Nasza grupa także nie może się ich doczekać. Śpiewamy piosenki, tańczymy, tworzymy dekoracje!
Cieszymy się, że w tworzeniu świątecznej atmosfery otrzymujemy od Was rodzice taką pomoc😉 dziękujemy za zaangażowanie rodzicom Stasia i Antosia, którzy podarowali dla naszych Misiaczków piękną choinkę z drewna ! 🌲 😘 Świąteczne zapachy także pojawiły się już w naszej sali. Pierniki, którymi czestował nas Nikodem Saloch były przepyszne👌
W tym tygodniu Drodzy Rodzice to Wasze dzieci zajmą się pieczeniem i dekorowaniem pierników bo będziemy robić je w przedszkolu

😉

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze  😉  Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania  😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu  😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).