Przejdź do głównej zawartości

Urodziny Wiktorii


Dziś w naszej grupie było słodko bo nasza Wiktoria obchodziła urodziny ! 🎂Oczywiście dzieci i Panie złożyły jej serdeczne życzenia i zaśpiewały głośne STO LAT 😉 Wiktoria z wielką radością częstowała wszystkich cukierami. Serdecznie dziękujemy Wiktorii i jej Rodzicom za przygotowane słodkości :) 


OSTATNIO CZYTANE

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki. 

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.