Dzień Babci i Dziadka - MISIE

" Babciu, Dziadku -  poczekajcie ! Zaraz przybiegniemy.
Na ławeczce pod kasztanem razem usiądziemy.
Opowiecie co tam słychać na szerokim świecie  :)
Jak zrozumieć trudne sprawy ? - Wy najlepiej wiecie :)"

Korzystając  z sytuacji, że niedawno obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka, to właśnie dzisiaj nasze Misie dziękowały swoim Babciom i Dziadkom za to, że Dziadkowie  są dla nich tak ogromnym wsparciem.
Na początku Uroczystości Pani Dyrektor przywitała zebranych gości, złożyła im serdeczne życzenia z okazji ich święta a następnie zaprosiła do obejrzenia przedstawienia.
Dzieci odegrały krótką inscenizację dla zaproszonych gości, podczas której odgrywały role, recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz prezentowały różne układy taneczne.
Dziadkowie ze szczególnym zainteresowaniem podziwiali swoje  wnuczęta i nie szczędzili im braw :)
Następnie zaśpiewaliśmy dla Dziadków głośne STO LAT i dzieci wręczyły gościom kwiatki, które wspólnie z nami pomogli tworzyć :)
Po słodkim poczęstunku - kawie i przepysznych ciastach - wszyscy razem rozpoczęliśmy wspólna zabawę - śpiewaliśmy i tańczyliśmy :)
Podczas imprezy dziadkowie brali udział w konkursie - musieli rozpoznać głos swojego wnuka i wnuczki :) Wszystkim poszło doskonale choć nie było to wcale proste zadanie :)

Drodzy Rodzice ! Jeszcze raz Dziękujemy Wam serdecznie za Waszą pomoc, wsparcie i życzliwość podczas przygotowań takiej uroczystości ! Jesteście wspaniali ! Wasze pociechy spisały się na medal ! :) <3

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Zajęcia zdalne - Święto rodziców - Misie

W tygodniu poświęconym rodzicom Misie pomagały swoim rodzicom, wykonały laurki, a także wykonywały zwariowane ćwiczenia matematyczne.