TEATR SHOW

Pszczółki i Smerfy uczestniczyły dziś w Interaktywnym Widowisku Telewizyjnym pt. „Szewczyk Dratewka na planie filmowym” przygotowanym przez aktorów Teatru Show. Widowisko odbyło się w Wolsztyńskim Domu Kultury. Podczas wspólnej zabawy przedszkolaki poznały kilka tajników realizacji obrazu. Zobaczyły jak na planie zdjęciowym pracuje ekipa filmowa, czyli  reżyser, operator kamery, realizator obrazu, dźwiękowiec i zawodowi aktorzy. Dzieci brały  też udział w przygotowaniu filmowej opowieści odgrywając krótkie scenki. Niedługo będziemy mogli obejrzeć film z ich udziałem.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA