Przejdź do głównej zawartości

Urodziny Dominiki


Niewątpliwie rozpoczynamy Nowy Rok w imprezowych nastrojach 😉 Dzisiaj obchodziliśmy 4 urodziny Dominiki 😘 Złożyliśmy jej więc najserdeczniejsze życzenia oraz śpiewaliśmy głośne " Sto lat " 🎂😉 po życzeniach Dominika zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek 🍬😊 serdecznie dziękujemy Dominice i jej Rodzicom za pyszne słodkości 😙
OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

Zaproszenie na Pasowanie na Przedszkolaka                                 Kochani Rodzice! Już nadeszła pora przyjść na pasowanie do nas do przedszkola. Uroczyście Was zapraszamy na tę ważną chwilę, która uczyni z dzieciaczka prawdziwego przedszkolaczka.   Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się  7 listopada 2019r. o godzinie 13.30.      Prosimy o uroczysty strój dla dziecka.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA