Przejdź do głównej zawartości

Urodziny Julki


" Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam ... " - A kto ? JULKA 🎂 wczoraj nasza Juleczka obchodziła swoje 4 urodziny. Z tej okazji złożyliśmy jej serdeczne życzenia 😉 Julka poczęstowała nas z tej okazji słodkościami🍬 dziękujemy Julce i jej Rodzicom za ich przygotowanie. 😉

OSTATNIO CZYTANE

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki. 

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.