Przejdź do głównej zawartości

Urodziny Marcela


W czwartek nasz kolega Marcel obchodził w Przedszkolu urodzinki. 🎂 Skończył już 4 lata ! Z tej okazji wszystkie MISIE oraz Panie złożyły mu życzenia 😉nie obyło się oczywiście bez głośnego STO LAT ! 😁 MARCEL poczęstował nas z tej okazji pysznymi cukierami. Serdecznie Dziękujemy mamie Marcelka za ich przygotowanie 🍬🍬😀
OSTATNIO CZYTANE

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych. 

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki.