Wystawa " Fundament wartości"

W Piątek grupa Misiów oraz grupa Pszczółek miała możliwość zobaczenia wystawy FUNDAMENT WARTOŚCI 2, której twórcami są Pani Grażyna Szymała - Wołyńska oraz Pan Dawid Szafrański.  Jak już wszystkim wiadomo, nasze przedszkolaki mają możliwość obcowania ze sztuką dzięki inicjatywie Pana Dawida Szafrańskiego - artysty, wykładowcy,  kuratora Galerii Sztuki Współczesnej MAGIEL, który zawsze pamięta o naszych przedszkolakach i przybliża im treści związane ze światem sztuki oraz powiązanymi z nimi wartościami. Podczas tej wystawy, na którą zostaliśmy zaproszeni przez Pana Dawida do Biblioteki Miejskiej w Wielichowie, dzieci miały możliwość zobaczenia zdjęć realizacji rzeźbiarskich oraz zdjęć realizacji plenerowych. W czasie spotkania, pan Dawid wyjaśniał naszym małym odbiorcom świata sztuki,  pojęcia  związane  z daną wystawą. Szczególnie ważne było przybliżenie dzieciom hasła " DOM " oraz treści związanych z " DREWNEM " - jako materiałem ale także jako fundamentem. Dzieci wyrażały ogromne zainteresowanie. Przyznać trzeba, że Pan Dawid bardzo kreatywnie przygotował spotkanie dla naszych przedszkolaków, bowiem zwieńczeniem tego spotkania kuratorskiego było wspólne budowanie domów z klocków drewnianych.
Serdecznie Dziękujemy ! :)

Ale to już było...

Dnia 23 czerwca 2021 roku grupa Smerfy świętowała Zakończenie Przedszkola.  Dzieci odświętnie ubrane zjawiły się wraz z rodzicami w przedszkolu.  Program artystyczny przygotowany przez absolwentów wypadł  wspaniale zebrani goście nie mogli powstrzymać się od łez i śmiechu.  Wręczenie dyplomów było wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Po zakończeniu części artystycznej oraz przemowach i podziękowaniach,  nadszedł czas na wspólne świętowanie przy stołach.  Dziękujemy wszystkim obecnym oraz nieobecnym za pomoc, wsparcie, ciepłe słowa. To był wyjątkowy czas, żegnamy się z naszymi Smerfami,  którzy na zawsze już pozostaną w naszych sercach.

Zakończenie roku przedszkolnego Krasnali!

Rok przedszkolny 2020/2021 dobiegł końca. Przez ten cały rok dzieci przyniosły ogrom radości i miłości. Wszystkim serdecznie dziękujemy, życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu! :D