Zima, Zima, Zima .... Pomagamy ptakom

Łapiemy każdą zimową chwilę  !! :)
Wszystkie Misie wiedzą jak ważne jest dokarmianie ptaków zimą. Każdego dnia dzieci obserwują ptaki przez okno czy też podczas spaceru 😉 jest to doskonała okazja do tego aby uwrażliwiac dzieci na potrzeby ptaków. W tym tygodniu szukaliśmy wokół przedszkola karmników oraz wsypywalismy do nich pokarm. 👍😉 Bardzo ucieszyło nas też to, że nasz kolega Nikodem Gracz przyniósł karmniki dla ptaków dla każdej grupy w naszym Przedszkolu 😉 serdecznie dziękujemy 😊

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA