Informacja dotycząca baliku.

Drodzy Rodzice!
Z uwagi na fakt, że bardzo dużo dzieci się nam rozchorowało, podjęliśmy decyzję o przełożeniu baliku dla grup Smerfów i Pszczółek na czas po feriach.
Dokładny termin będzie podany później.

Szkoda aby tak wiele dzieci ominęła świetna zabawa.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków