Numer alarmowy 112

Jeszcze przed feriami nasze przedszkolaki miały możliwość zobaczenia spektaklu pod tytułem : Numer alarmowy 112. Podczas widowiska, dzieci miały możliwość zapoznania się z numerem alarmowym. Aktorzy zaprezentowali sytuacje, w których należy wzywać pomoc a w których nie należy tego czynić. Teatrzyk ten uświadomił naszym przedszkolakom jak trudna i odpowiedzialna jest praca osób pracujących w Centrum Powiadomienia Ratunkowego oraz służb ratunkowych.

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Zajęcia zdalne - Święto rodziców - Misie

W tygodniu poświęconym rodzicom Misie pomagały swoim rodzicom, wykonały laurki, a także wykonywały zwariowane ćwiczenia matematyczne.