Poznajemy pracę kucharki/kucharza

W tym tygodniu nasze MISIE zagłębiają się w ciekawostki związane z pracą kucharki/kucharza. 🍜🥗 Dzieci budują wypowiedzi na temat pracy w kuchni, poznawają atrybuty kucharzy/ kucharek, rozpoznawają i wymieniają narzędzia kuchenne oraz rozumieją konieczność przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas pracy w kuchni. 😉 Jak wygląda kuchnia w domu to każdy przedszkolak wie dlatego wybraliśmy się do przedszkolnej kuchni aby poznać jej zakamarki. Nasza główna kucharka, Pani Bogunia pokazała nam sprzęty i urządzenia kuchenne oraz opowiedziała jak przechowywana jest żywność oraz jak wygląda codzienna praca w kuchni. Dzieci miały okazję zobaczyć każdy zakamarek kuchni przedszkolnej 😉😊

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze  😉  Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania  😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu  😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).